Informace pacientům týkající sešíření nákazy
koronaviru (COVID-19) v ČR.
Lymfomy

Jsme tu pro vás

Pacient je pro nás prioritou

Pacient je pro nás prioritou

Individuální přístup k pacientovi

Ke každému pacientovi přistupujeme individuálně, respektujeme jeho potřeby a požadavky a v maximální míře i jeho fyzické a psychické pohodlí. Našim pacientům věnujeme čas, pozornost a osobní přístup v průběhu celého procesu léčby. Dodržujeme nejpřísnější mezinárodní standardy, abychom poskytovali našim pacientům maximální kvalitu léčby a zajistili pacientům nejlepší možný komfort v jejím průběhu.

Naši lékaři mají dlouholeté zkušenosti

V oblasti radioterapie mají naši lékaři dlouholeté zkušenosti, a to jak v rámci protonové léčby, kterou v našem centru nabízíme, tak v rámci běžné fotonové léčby. Naše vybavení, technologie, dlouholeté zkušenosti našich lékařů, vynikající výsledky léčby a profesionální přístup nás řadí mezi nejmodernější protonová centra světa.

Moderní technologie protonové léčby

Protonové centrum je vybaveno moderní technologií tužkového skenování, která je v současnosti světovou špičkou. Pro léčbu pacientů s nádorovým onemocněním využíváme metodu protonového záření, která je vysoce přesná, účinná a šetrná.

Provádíme diagnostická vyšetření

V našem centru provádíme nezbytná diagnostická vyšetření pro určení vhodné metody léčby maligních lymfomů. Máme k dispozici magnetickou rezonanci (MR)PET/CT (spojené vyšetření počítačovou tomografií a pozitron emisní tomografií).

Odpovíme na všechny vaše dotazy

Naše koordinátorky vám budou k dispozici od první kontaktu s naším Protonovým centrem, kdykoliv to budete potřebovat, v průběhu celého procesu léčby až po její ukončení. Ochotně vám vysvětlí základní informace o protonové terapii a také vám zprostředkují setkání s našimi odborníky. Během vstupního rozhovoru s lékařem získáte doplňující informace, jaké jsou výhody protonové terapie nebo jaká je její účinnost. Kontaktujte koordinátorky na telefonním čísle +420 222 998 989.

Spolupracujeme s odborníky

Protonové centrum spolupracuje s odborníky na léčbu onkologických onemocnění v rámci Komplexních onkologických center, Specializované onkologické skupiny i s dalšími zdravotnickými institucemi. Dále spolupracujeme s 1. lékařskou fakultou Univerzity Karlovy, Fakultou jadernou a fyzikálně inženýrskou ČVUT v Praze a dalšími vzdělávacími institucemi.

Spolupracujeme s dalšími institucemi

Chcete více informací o léčbě rakoviny maligních lymfomů?

‹ Zpět

Lymfomy

Kontaktní formulář

Objednejte se na konzultaci léčby
Souhlasím se zpracováním údajů
Více informací o o souborech cookies naleznete zde