Informace pacientům týkající sešíření nákazy
koronaviru (COVID-19) v ČR.
Lymfomy

Centrum

PROTONOVÉ PÉČE V PRAZE

Proton Therapy Center je vybaveno moderní technologií, která je v současnosti světovou špičkou. Pro léčbu pacientů s onkologickým onemocněním využíváme metodu protonového záření, která je vysoce přesná, účinná a šetrná. Naše vybavení, excelentní výsledky a profesionální přístup nás řadí mezi nejmodernější protonová centra světa.

Máme k dispozici diagnostické vybavení jako MR (magnetická rezonance) a PET/CT (spojené vyšetření počítačovou tomografií a pozitron emisní tomografií). Veškeré léčebné i provozní procesy jsou v Protonovém centru připravovány tak, aby odpovídaly nejpřísnějším mezinárodním standardům a byla zajištěna maximální kvalita léčby rakoviny.

Úzce spolupracujeme s 1. lékařskou fakultou UK, Fakultou jadernou a fyzikálně inženýrskou ČVUT v Praze a dalšími význačnými vzdělávacími institucemi. Podporujeme vědu a výzkum a vlastním působením přispíváme k rozvoji oboru radiační onkologie i dalších onkologických specializací.

Naším cílem je, aby se u nás pacient i během léčby rakoviny cítil co nejlépe, komfortně a zároveň se mu dostalo nejkvalitnější možné péče.

Chcete více informací o léčbě rakoviny maligních lymfomů?

‹ Zpět

Lymfomy

Kontaktní formulář

Objednejte se na konzultaci léčby
Souhlasím se zpracováním údajů
Více informací o o souborech cookies naleznete zde